Linki


Amazonian Great Medicine

Kompedium wiedzy o naszej ulubionej Medycynie.


Ceremonie psylo

Ceremonie z użyciem świętych roślin. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje. Bardzo polecamy ten rodzaj medycyny ze względu na fantastyczne terapeutyczne właściwości!


Napój Bogów

Strona Aldony i Jarka, wspaniałych nauczycieli. Pierwszy polski Instytut pracy z roślinami; prowadzi badania i regularne, profesjonalne ceremonie.


Valcari Art

Strona domowa artysty Darka (Valcari), którego piękne prace zdobią nasze ściany. Są to wspaniałe, wizjonerskie obrazy i grafiki, zainspirowane doświadczeniami w innych stanach świadomości, które można nabyć u nas na miejscu.


Aya Medytacja

Ceremonie szamańskie (nocne) w tradycji shipibo i keczua prowadzone przez naszych przyjaciół Jarka&Karolinę. Serdecznie z całego serca polecamy! Piękna oprawa muzyczna, uzdrawiające dźwięki i profesjonalne prowadzenie.

Newsletter


Aby otrzymywać informacje o wolnych miejscach i nowościach, wpisz się na naszą listę.(jeśli nie dochodzą nasze e-maile, sprawdź SPAM, lub dodaj kontakt@ayahuasca.org.pl do "białej listy")Nasz Blog


Unable to connect to badirama.com:80 . Error #0: stream_socket_client(): unable to connect to badirama.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)

(c) 2015 Strona ma charakter informacyjny i wyraża prywatne poglądy autora. Organizator pokazów szamańskich w Czechach w żaden sposób nie jest związany z tą stroną. Niektóre z opisywanych roślin mogą być nielegalne.

ayahuasca, san pedro, rapee, kambo, Rapé, Kambô, ajałaska, ayahuasca polska