Gdzie?


Czechy zawsze były miejsce zmian i rewolucji religijnych. Obecnie grubo ponad 60% czechów deklaruje ateizm, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej "neutralnych" religijnie krajów świata, dlatego też nasze warsztaty odbywają się tuż za granicą czeską.

Dodatkowo (w zależności od potrzeb i "energii" grupy) prowadzimy różne zajęcia, gry i zabawy - od nauki oddychania po wędrówki po pobliskich górach i rytualne ogniska.

Miejsce to jest bez wątpienia pełne mocy natury, dzikiej i tak potrzebnej dzisiejszemu człowiekowi. Wszystko wokoło wspomaga proces oczyszczania, uzdrawiania i wewnętrznej przemiany.

Jeden obraz czasem wart jest więcej, niż 1000 słów, dlatego poniżej fotorelacja z naszej okolicy:


Maloka, czyli miejsce gdzie prowadzimy pracę z roślinami, jest naturalną konstrukcją z drewna. Jej najważniejsze cechy to:

  • okrągły kształt, który zupełnie zmienia "jakość" ceremonii
  • brak elektryczności
  • naturalna konstrukcja
  • świetna akustyka
  • bliskość natury


Pokoje dla naszych gości (4 pokoje plus poddasze, każdy z łazienką i prysznicem):


Przytulny pokój kominkowy i jadalnia:


Strefa odpoczynku i czytelnia:

Nawigacja


Newsletter


Aby otrzymywać informacje o wolnych miejscach i nowościach, wpisz się na naszą listę.(jeśli nie dochodzą nasze e-maile, sprawdź SPAM, lub dodaj kontakt@ayahuasca.org.pl do "białej listy")Nasz Blog


Unable to connect to badirama.com:80 . Error #0: stream_socket_client(): unable to connect to badirama.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)

(c) 2015 Strona ma charakter informacyjny i wyraża prywatne poglądy autora. Organizator pokazów szamańskich w Czechach w żaden sposób nie jest związany z tą stroną. Niektóre z opisywanych roślin mogą być nielegalne.

ayahuasca, san pedro, rapee, kambo, Rapé, Kambô, ajałaska, ayahuasca polska